MECİDİYE ŞELALESİ

mecidiye şelalesiKarapürçek Mecidiye Şelalesinde mangalınızı yakabilirsiniz, çevresi doğal orman bitki örtüsüyle çevrili. Sık orman dokusu vardır. şelalenin üst kısmında irili ufaklı birçok şelale vardır. sadece yaya olarak gezebilirsiniz.

Burada çadırınızla kamp da yapabilirsiniz. Akan dere suyunu hiç çekinmeden içebilirsiniz, oldukça temiz ve soğuktur. Burada yanınızda getirmiş olduğunuz gıda malzemelerinizi burada tüketebilirsiniz. sizden ricamız çevreyi temiz tutunuz.

Günü birlik serinlemek ve muhteşem şelalenin hemen yanında doyasıya dinlenerek o güzel ışıltılı ve serin sesini dinleyebilirsiniz.Merkez Kent Meydanından Karapürçek İlçesi, Mecidiye Köyü içerisinde 30 Km. mesafededir. Şelaleye malesef yön tabelası yok toprak yol çıkışı var, Mecidiye köyüne vardığınız zaman yöre insanına sormanız gerekiyor. Karapürçek araçları Yenicamii Yanından Her 30 dakikada bir hareket etmektedir.

 

 

Sitemizde yazılan köşe yazılarından yazarı sorumludur. Herhangi bir istek ve şikayet için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş