COĞRAFYA VE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ GÜNLERİ

sau coğrafya afişSakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü ve Coğrafya Topluluğu tarafından organize edilen Coğrafya ve Coğrafi Bilgi Sistemleri günleri 16-17 Aralık 2013 tarihlerinde Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Gerek ulusal gerekse yerel ölçekte kamu kurumlarının ve özel şirketlerin katılacağı Coğrafya ve Coğrafi Bilgi Sistemleri günlerinde, Coğrafya Bölümü’nde yer alan öğrenciler de sunumları ile eşlik edeceklerdir. 

Esri, Nokia Map Here, İstanbul Ulaşım A.Ş. Beykoz Belediyesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve AGDAŞ’ın katılımcı olduğu günlerde, kurumlar kendi CBS uygulamaları hakkında bilgi verecekler.

Üniversite, kamu kurumları ve özel sektör buluşmasına güzel bir örnek teşkil edecek Coğrafya ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Günleri katılmak isteyen herkese açıktır. 16 Aralık Pazartesi günü saat 09.00’da başlayacak program Salı günü 13.00’a kadar 4 oturum şeklinde gerçekleştirilecektir.

cbs program

 

Coğrafya ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Günleri III

16-17 Aralık 2013   09.00

SAÜ Kongre Merkezi Salon 3

Bilgi ve İletişim için Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü ile irtibat kurulabilir.

www.cografya.sakarya.edu.tr 

 

Sitemizde yazılan köşe yazılarından yazarı sorumludur. Herhangi bir istek ve şikayet için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş