BEST WESTERN SAKARYA

Best Western Premier Sakarya, 5 yıldızlı şehir otelinin kongre-konferans ve seminer alanındaki tüm donanımlarını ayrıcalıklı wellness spa farkıyla hizmet sunmaktadır.

Best Western Premier’in farklı büyüklükteki 8 toplantı salonu ve 700 kişilik kongre salonu, düzenleyeceğiniz davetlere profesyonel çözümler sunuyor. Keyifli toplantılar, büyük başarılar ve önemli kararlar…

Çoğunluğu şehir ve bahçe manzaralı, 76 Deluxe, 46 standart odası ve farklı özelliklere sahip olan 4 suit, 3 king süit ve 2 engelli odası ile Best Western Premier Sakarya, misafirlerine gerek tatil gerek iş seyahatlerinde lüks ve konforu bir arada sunmaktadır.

HİZMETLER:  Düğün, davet, fitness merkezi, spa&welness, restoran, cafe (davidpeople)

TOPLANTI:  Farklı boyut ve kapasitelerde olan toplam 9 adet salonumuz hem önemli iş toplantılarınız hem de özel günleriniz için ev sahipliği yapıyor.

SPA & WELLNESS : Yoğun geçen günün ardından kendinizi ödüllendireceğiniz Spa-Wellness hizmetleri 5 yıldız konforunda. Tam donanımlı Fitness salonumuzla zinde kalmanız çok kolay.
İLETİŞİM: 
TELEFON: +90 264 999 1 777

 

Sitemizde yazılan köşe yazılarından yazarı sorumludur. Herhangi bir istek ve şikayet için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş