ÇAKIRLAR KONAĞI

çakırlar konağı taraklıTaraklı İpek Yolu Motel ve Çakırlar Konağı, Taraklı’nın uzun süredir tarihini ve tabii güzelliklerini tanıtmak için kurduğu bir düşün öyküsüdür.

Taraklı’nın yerlisi olan ve attığı her adımda başarılarıyla öne çıkan Selahattin Kozcağız, oğulları İrfan ve Mehmet Kozcağız ilçenin geleneksel dokusunun korunması ve bu orjinal dokunun herkese tanıtılması için uzun yıllar mücadele etmiş ve bu uğraş içerisinde “Son Osmanlı” ilçemiz Taraklı’nın turizm ile tanışmasına katkıda bulunmuştur. 2007 tarihinde İpek Yolu Motel’in inşaatına başlanmış ve bir sene süren yoğun çabalar sayesinde Taraklımızın turizmine son derce etkili olacak olan otelimiz tamamlanmıştır. Çakırlar Konağı ise 140 yıllık tarihi korunacak şekilde, Taraklı’nın geleneksel yapı elemanları olan ahşap malzemelerle restore edilmiş ve aynı şekilde hizmete sunulmuştur. Konağımız ilçemizin doğal çevresine uyumlu yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Otellerimizde, tüm doğal güzellikler iç mekanlara adımınızı attığınız andan itibaren yerini, seçkin konfora sahip mekanlara bırakır.

Misafirimiz olduğunuz süre içerisinde yoğun emek ve sevginin yarattığı pozitif enerjinin sizi sardığını hissedeceksiniz.

http://www.taraklicakirlarkonagi.com/index.html

Sitemizde yazılan köşe yazılarından yazarı sorumludur. Herhangi bir istek ve şikayet için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş