CAFE TALİS

CAFE TALİSGençlik daha yeni, daha iyinin peşinde koşuyor. Farklı deneyimler yaşamak, sıradanlıktan uzaklaşmak önemli bir arzu. Her ortamda eğlenebilmeyi ve kesinlikle rahatı istiyor. Rahat kıyafetler, rahat eşyalar ve tabiki rahat ortamlar…

Gençliğin Dili

Cafe Tali’s, yönetim anlayışından personeline, tasarımından mutfağına kadar genç ve gençliliğin dilinden konuşuyor. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza oturup, kaliteli bir zaman geçirebileceğiniz bir ortam hazırlanmış. Oturup nargilenizi içebileceğiniz gibi kitaplarınızı alıp çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyunlar oynayabilirsiniz. Tavla, dama veya satranç, hatta tabu, scrable v.b. bile olabilir.

Tali’s Bahçe

Baharın gelmesiyle açılan Tali’s Bahçe de hoş bir esinti olmuş. Bahçe derken, gerçek bahçe… Ayaklar döşeme üzerinde değil, çimlerin içinde… İster bir masanın etrafını çevir, ister pofuduk koltuklara kurul.

Dünyanın Lezzeti

Lezzet de çok önemli Cafe Tali’s‘te. Dünyanın dört bir yanından derlenen, menüsünde damağınıza hitap eden lezzetler var. Farklı tadlar bir arada sunuluyor. Şef, çay demleme tekniği konusunda iddialı. Adapazarı’nda daha iyisini bulmanız çok zor. Ayrıca Cafe Tali’s‘in doğal kokteyllerinden mutlaka denemelisiniz. Hijyen ve temizliğe çok önem verilmesi de iç rahatlatıcı. Mutfak ziyaretçilere açık ve personel çok titiz. Fiyatların da öğrenci bütçesine uygun olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Kahvaltı Deneyimi

Cafe Tali’s‘te kahvaltı deneyimini de mutlaka yaşamalısınız. Sabahın keyfi iyi bir Cafe Tali’s kahvaltısıyla doruğa ulaşıyor. Cafe Tali’s‘in özel Çiğ Böreğini mutlaka denemelisiniz.

Farklı Renklerin Buluştuğu Adres

Sıradan olandan sıkılanların, farklılığı hoşgörmekten öte, yüceltenlerin mekanıdır Cafe Tali’s… Gençlerin kendini rahat hissedebileceği bir mekan… Ortam, menü ve hizmet kalitesiyle farklılığı yakalamayı başaran Cafe Tali’s‘in misafirleri de aynı farklılığı yansıtıyorlar.

http://www.cafetalis.com/